Бізнес-школа. Сесія Knowledge Lab «Взаємодіяти та співпрацювати. Основи корпоративних відносин»

demoРимляни казали, що знання – це сила. Вас цікавить абсолютна нова сфера? Є чудова нагода познайомитись з нею! Ми раді повідомити про новий сезон Бізнес-школи Американської торговельної палати в Україні - Knowledge Lab.
Сучасне динамічне бізнес-середовище вимагає від співробітників різноманітних навичок і знань. Компанії стають складнішими та розвиваються дуже швидко, тому для досягнення успіху їм потрібні професійні команди зі знаннями у різних сферах бізнесу. Саме тому наступний модуль Бізнес-школи Палати зосередиться на міжфункціональному розвитку. Ми запросили лідерів Компаній-членів Палати, які поділяться своїми знаннями та досвідом, а також нададуть вам нові знання та розширять кругозір.

Школа складатиметься з 10 безкоштовних сесій на різноманітні теми.

Третя сесія «Взаємодіяти та співпрацювати. Основи корпоративних відносин».

Роль корпоративних зв'язків важко недооцінювати в сучасних умовах швидких змін у бізнес та медіа середовищі. Дуже важливо, що компанія захищає та формує свою репутацію за допомогою продуманої комунікаційної стратегії, інтегрованої у бачення компанії. Наш спікер Олеся Оленицька розповіла про сучасні тренди та інноваційні підходи до корпоративних зв'язків. Крім того, ми обговорили структуру відділу корпоративних зв'язків та найголовніші знання для спеціаліста цієї сфери.

Спікер:

Олеся Оленицька, директор зі зв’язків з громадськістю та органами влади, METRO Cash & Carry Україна.

Олеся розпочала свою кар’єру у засобах масової інформації як журналіст та головний редактор. Наразі вона відповідає за антикризові, внутрішні та зовнішні комунікації, стратегічний розвиток та управління, проекти сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності.

 


 

Четверта сесія «Мистецтво закупівель. Секрети управління відносинами з постачальниками» відбудеться 27 червня о 17:00 в офісі KPMG (вул. Московська, 32/2).

Спікер:

Віта Мірошниченко, керівник, CPTL Group.

Віта експерт у сфері логістики, митного оформлення та організації перевезень. Вона є автором та викладачем MBA курсу «Міжнародний бізнес» в SIC MBA академії. Віта також проводить лекції у «Ліга:Закон» та Київській школі логістики.

 

Стежте за нашими оновленнями, попереду ще багато цікавого.