Засідання Комплаєнс клубу ««Правові привілеї» у розслідуваннях за FCPA в Україні. Практичні аспекти»

demo14 березня Палата провела зустріч Комплаєнс-клубу, присвячену темі «Поняття «Legal Privilege» у FCPA-розслідуваннях. Практичні аспекти».
Під час засідання, модерованого Юрієм Войціцьким, Головою Комплаєнс-клубу Палати, Селепей, Волковецький і Партнери, Ірина Ніколаєвська, Радник і Голова Комплаєнс-практики Kinstellar, розкрила основні складові поняття «legal privilege», а також практичні аспекти застосування «legal privilege» у FCPA-розслідуваннях. Йшлося у тому числі про основні відмінності між схожими концепціями у Великобританії та США, основні відмінності між поняттями «privilege» та «confidentiality», роль «legal privilege» у внутрішніх та регуляторних розслідуваннях, основні передумови для отримання або збереження можливості використання концепції тощо. Для більш детальної інформації, ознайомтесь з презентацією за посиланням (англійською мовою).

Під час подальшої дискусії учасники заходу піднімали практичні питання щодо можливості застосування механізму FCPA-розслідувань в українському контексті.