Зустріч з Олександром Саєнком, Міністром Кабінету Міністрів України та Уляною Супрун, виконуючою обов'язки Міністра охорони здоров'я України

demo1 грудня, члени Наглядової ради Комітету Палати з питань охорони здоров'я зустрілися з Олександром Саєнком, Міністром Кабінету Міністрів України та Уляною Супрун, виконуючою обов'язки Міністра охорони здоров'я України.
На цій зустрічі Палата представляла як стратегічних інвесторів, так і соціально відповідальний бізнес в цілому. У цьому світлі, діалог і співпраця з Урядом стають надзвичайно важливими і плідними. Палата на 100% відкрита та готова надати свій потенціал та досвід для всіх зацікавлених сторін, що беруть участь у процесі реформування системи охорони здоров'я в цілому і розвитку фармацевтичного ринку зокрема. У зв'язку з цим, представники Палати презентували Міністру Кабінету Міністрів «Бачення 2020: План дій у сфері розвитку фармацевтичного сектору в Україні», розроблений членами Палати. Сторони обговорили також останні зміни в сфері охорони здоров'я, запровадження відшкодування вартості лікарських засобів, державне регулювання цін на лікарські засоби, державні закупівлі лікарських засобів, а також визначили подальші напрямки співпраці.