Зустріч із Романом Насіровим, Головою Державної фіскальної служби України

demo12 лютого компанії-члени Палати взяли участь у зустрічі з Романом Насіровим, Головою Державної фіскальної служби України (ДФС), що була присвячена обговоренню майбутніх планів та актуальних питань у фіскальній сфері. Роман Насіров запевнив представників компаній-членів Палати, що ДФС продовжуватиме йти шляхом спрощення ведення бізнесу в Україні та автоматизації всіх процесів у цьому напрямі. У 2016 році ДФС також намагатиметься якнайшвидше вирішити питання щодо боргу держави з відшкодування ПДВ.

Під час зустрічі Тетяна Прокопчук, Віце-президент Палати зі стратегічного розвитку, запропонувала зосередити спільну роботу у напрямі спрощення податкового адміністрування, зокрема, імплементації банківської гарантії для відшкодування ПДВ; запровадження електронного кабінету платника податків та подальшої співпраці щодо урегулювання заліку переплат з податку на прибуток підприємств, які виникли у зв’язку зі сплатою авансових внесків з цього податку при виплаті дивідендів.

За результатами зустрічі, було вирішено організувати окрему зустріч між Роман Насіровим та представниками аграрних компаній-членів Палати, яка була проведена 17 лютого 2016 року.