Кінопрем'єра англійською мовою «Панда Кунг-Фу 3»

demo

Не дайте вашій малечі засумувати після активних та веселих свят – перетворіть звичайний суботній ранок на веселощі з сім’єю

  • Дата
    30.01.2016
  • Час
    9:30
  • Місце
    Одеса Kіно (Проспект Перемоги, 3, ТЦ «Україна», 4 поверх)
  • Контактна особа


Не дайте вашій малечі засумувати після активних та веселих свят – перетворіть звичайний суботній ранок на веселощі з сім’єю. У 2016 році один з найуспішніших анімаційних фільмів повертається на екрани, аби порадувати нас новими комедійними пригодами, і Палата вже готова показати їх вам:  практикуйте англійську та надривайте животики від сміху над жартами справжніх панд.

Сюжет. Коли По нарешті зустрівся зі своїм давно загубленим батьком пандою, вони відправилися до таємничого раю панд, щоб зустріти безліч нових веселих героїв. Але з’являється злодій Кай,  який подорожує Китаєм та перемагає усіх відомих майстрів кунг-фу. По має зробити неможливе: навчити мешканців свого села кунг-фу, повного його фанатів, незграбних братів і стати об’єднаною групою Майстрів Кунг-Фу.
Фільм демонструватиметься англійською. Вартість квитка 90 гривень.

КВИТКИ СЛІД ПРИДБАТИ ЗАЗДАЛЕГІДЬ. КВИТКИ НЕ ПРОДАВАТИМУТЬСЯ У КІНОТЕАТРІ ПЕРЕД ПОКАЗОМ. ДЛЯ УЧАСТІ ПОТРІБНА РЕЄСТРАЦІЯ. Кінцевий термін реєстрації – п’ятниця, 29 січня, 18:00. Реєстрація може бути закрита, якщо буде досягнуто максимальної кількості учасників.

Сеанс розпочинається рівно о 10 годині, початок реєстрації - 9:30. Під час спілкування дітей розважатиме динозавр Діно, а Ви зможете насолодитись освіжаючим квасом, наданим Carlsberg Україна, безалкогольними напоями від Coca-Cola Україна, йогуртами від Danone LLC, закусками, запропонованими Metro Cash & Carry Україна. Діти отримають подарунки від Nestle Україна і сертифікати Happy Meal від McDonald`s Україна.