Більше ніж бізнес: Музика та мистецтво для творчих лідерів" у рамках серії освітніх заходів з креативного менеджменту

demo

  • Дата
    23.04.2015


Протягом заходу «Лідерство заради майбутнього» пані Любомира Бурлачук запропонувала учасникам приєднатися до осмислення нової парадигми лідерства, навчаючись у великих диригентів світу – Артуро Тосканіні, Вільгельма Фуртвенглера, Герберта фон Караяна, Ріхарда Штрауса, Серджіу Челібдаке, Рікардо Муті, Карлоса Кляйбера, Клаудіо Аббадо, Густаво Дудамеля – які, завдяки своєму визначному керівництву, надихали музикантів кращих симфонічних оркестрів світу на досягнення найвищих людських і музичних можливостей, показуючи нам глибину магії та мудрості класичної музики, яка перетворює думки і серця людей та надихає їх на пошуки істини, добра, любові та краси.

Доповідач: пані Любомира Бурлачук, професор KMBS, має різноманітний професійний досвід та значні досягнення у трьох різних видах діяльності – наукова та дослідницька робота, фармацевтичний бізнес та бізнес освіта. Любомира закінчила Київський Національний Університет ім. Тараса Шевченка. У 1995 році вона почала свою кар’єру у американській фармацевтичній компанії Elli Lilly, де за 4 роки досягла посади керівника Представництва компанії Elly Lilly в Україні, Молдові та Білорусі. Любомира ініціювала стратегічний інноваційний проект для організації в Україні виробництва рекомбінантного інсуліну у флаконах і картриджах у стратегічному партнерстві з місцевим виробником фармацевтичної продукції. Пізніше вона працювала заступником генерального директора із зовнішніх зв’язків у ВАТ «Фармак» для того щоб успішно завершити другий етап проекту виробництва рекомбінантного інсуліну. За свої досягнення у бізнесі протягом 1995-2004 рр. Любомира отримала численні нагороди від компанії Elli Lilly та американської організації "Project HOPE" а також високі нагороди від Президента України.
У 2012 році Любомира працювала заступником декана з міжнародних відносин, разом з командою KMBS розробила стратегію інтернаціоналізації KMBS – 2020. З 2012 року вона також є професором KMBS та викладає свою власну новостворену авторську програму «За межами бізнесу: Музика та мистецтво для творчих лідерів». Її особисте гасло – «Впливай, інтегруй та змінюй!»

Протягом останніх десятиліть програми MBA формували лідерів зосереджених на владі, грошах та знаннях для завоювання планети, але для майбутнього та демократії не буде користі якщо переможуть такі лідери, через те, що вони стримуватимуть розвиток у своїй діяльності. Любомира переконана, що ми маємо рухатися до нової парадигми лідерства. Лідери мають бути вмотивовані на постійний розвиток думок та сердець за межами бізнесу, для досягнення значно більшого розуміння та успіху для суспільства та самих себе. Протягом заходу учасники вивчали різні естетичні та художні концепції, стратегії та практики, які стимулюватимуть пошук нових ідей та відчуттів, заохочуючи розробку нових стратегій мислення та їх застосування у бізнесі. Разом з іншими амбітними топ-менеджерами ми дізналися як активувати креативне мислення та розвивати свій особистий лідерський потенціал.

ПАРТНЕР ЗАХОДУ