Сімейний захід: “Подорож у Середньовіччя”

demo

  • Дата
    25.04.2015

Щоб налагодити зв'язки та зблизитись, сім’ям часто потрібно залишити позаду світ метушливого міста, телебачення, комп’ютерних ігор та поринути у по справжньому чудовий відпочинок сповнений нових вражень.

Американська Торгівельна Палата з радістю запросила всіх бажаючих на незабутній сімейний захід «Середньовічна прогулянка та їзда верхи» який відбудеться у парку «Київська Русь» - центрі культури та історії стародавньої Київської Русі, з її унікальною, зігріваючою серце атмосферою.

Екскурсія

Гості поринули в атмосферу стародавньої Київської Русі протягом екскурсії по етнічному комплексу. Діти та дорослі змогли дослідити чудову територію парку, захоплюючись цікавими історіями від нашого гіда.

Майстер-класи

Дітям було запропоновано спробувати себе у цікавих майстер-класах: розфарбувати дерев’яні підкови та коників, виготовити маленьких кроликів з тканини під керівництвом нашої дбайливої майстрині. Візьміть ці чудові маленькі вироби, зроблені руками ваших дітей, щоб нагадати вашій сім’ї про чудово проведений разом час.

Верхова їзда

Дітки отримали незабутній досвід верхової їзди на такій благородній і розумній тварині як кінь.

Для підзарядки під час пригод на всіх гостей, батьків та дітей, чекала смачна їжа та квас. Завдяки нашому щедрому спонсору Carlsberg Ukraine батьки посмакували прохолодним пивом.

У випадку виникнення питань, будь ласка звертайтеся до Марії Шульги, провідного координатора з організації заходів Американської Торгівельної Палати в Україні за телефоном: 490-5800.

Головний спонсор

 

 

Спонсор пива і квасу Місце проведення 
 

Transnational Education Group пропонує унікальну можливість всім Членам Палати: Washington Summer Business & Diplomacy Leadership Academy (вік: 14+) та Camp America (вік: 6-15, Карпати) 

 

 

Додати до календаря