За лаштунками пивоварного заводу. Екскурсія з дегycтацією на Київський пивоварний завод Carlsbеrg Ukraine: “Секрети пивоваріння”

demo

  • Дата
    29.04.2015

Американська Торгівельна Палата в Україні спільно з Carlsbеrg Ukraine запрошує Вас потрапити за лаштунки пивоварного заводу та дізнатися секрети виробництва цього золотистого напою. Приєднуйтеся до своїх колег топ-менеджерів з компаній-членів Палати та дипломатів, щоб гарно та  інформативно провести вечір середи у неформальній атмосфері. Ви матимете нагоду першими зустрітися з Андрієм Гундером, новим президентом Палати, та дізнатися з перших вуст про головні напрямки діяльності Палати у найближчому майбутньому.

Екскурсія

Для звичайного шанувальника пива пивоварний завод є таємницею, тому там буде присутній професійний гід-пивовар який надасть інформацію, що допоможе пролити світло на процес пивоваріння. Ви поринете у секрети виробництва, побачите, як використовуючи натуральну сировину найвищої якості, виготовляється пиво з характерним чудовим смаком, приємним ароматом хмелю та легкою гірчинкою.

Дегустація

Екскурсія по пивоварному заводу закінчиться у дегустаційній залі, де професійний пивовар розкриє секрети виробництва пива та розкаже як потрібно правильно вживати пиво. Щоб застосувати отримані знання на практиці, ми запросимо вас скуштувати різні сорти пива Carlsbеrg Ukraine та спеціальне меню.

 

СПОНСОР

Додати до календаря