Зустріч з Сергієм Петуховим та Гією Гецадзе, заступниками Міністра юстиції України щодо майбутнього Господарського кодексу України

demo

  • Дата
    17.12.2015

17 грудня Палата провела зустріч з Сергієм Петуховим та Гією Гецадзе, заступниками Міністра юстиції України щодо майбутнього Господарського кодексу України. 

Під час заходу було презентовано концепцію проведення реформи та засади роботи Робочої групи, створеної спільно Міністерством юстиції України та командою Easy Business.  Експерти компаній-членів Палати – Максим Олексіюк, WTS Consulting та Арсен Мілютін, ЄПАП Україна також надали свої аргументи на підтримку зазначеної ініціативи, оскільки норми Господарського кодексу конфліктують з нормами інших законів, а також є досить складними для дотримання. 

За результатами зустрічі, було вирішено підтримати ініціативу щодо скасування Господарського кодексу та активно долучитись до роботи профільних робочих груп. 

Щоб долучитись до діяльності Робочої групи з питань правової політики, просимо звертатись до Олени Степанової, менеджера з питань стратегічного розвитку (правова політика).

Додати до календаря