Зустріч з Міністерством інфраструктури щодо залізничних тарифів

demo

  • Дата
    22.12.2015


22 грудня Палата провела зустріч із Володимиром Шульмейстером, першим заступником Міністра інфраструктури України та Русланом Коржом, заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України, що була присвячена обговоренню проекту наказу «Про внесення змін до деяких законодавчих актів Міністерства транспорту та зв'язку України щодо залізничного тарифу». 

Володимир Шульмейстер прокоментував питання залізничних тарифів та підкреслив, що індексація тарифів має проводитись поетапно та за 2 роки розбіжності між перевізниками вантажів різних класів мають зникнути. 

Сергій Вовк, голова Робочої групи Палати з питань  розвитку морських портів, у своїй презентації відзначив наслідки підвищення тарифів та потенційні ризики для економіки України. 

Представники Міністерства інфраструктури презентували згадані зміни в тарифній політиці на вантажні залізничні перевезення як основу модернізації економіки України. 

В свою чергу Олександр Завгородній, в.о. Генерального директора «Укрзалізниці» погодився, що ефективність  підприємства потребує покращення та запровадження  прозорої системи розподілу витрат з метою створення справедливих умов для бізнесу. 

Підбиваючи підсумки зустрічі, учасники домовилися детальніше дослідити це питання і створити Робочу групу із залученням представників профільних Міністерств  та представників бізнесу для спільного пропрацювання цього питання та досягнення конструктивного консенсусу.