Бізнес-сніданок WELDI «Вона рулить: жінки на вершинах бізнесу та мистецтв»

demoОстанніми роками усе більше жінок обіймають керівні посади у всьому світі. Втім, вони все ще залишаються недостатньо представленими: за версією Fortune 500 95% генеральних директорів є чоловіками.
Наші запрошені доповідачі Ніколо Поме, Генеральний директор GSK в Україні та СНД та Бьорн Гельдхоф, Арт-директор Pinchuk Art Center, поділились своїм баченням стосовно ролі жінки в бізнесі та мистецькій індустрії, чому гендерний паритет на робочому місці має значення та як це може сприяти кращим результатам та успіху.

Гості мали нагоду приєднатись до нашої передріздвяної сесії WELDI, щоб взяти участь у продуктивній дискусії, насолодитися смачним сніданком та завести корисні зв'язки задля успішного 2020 року.

Доповідачі:

Ніколо Поме

Генеральний директор України та Казахстану

GSK

 

Бьорн Гельдхоф

Арт-директор

PinchukArtCenter

 

Модератор:

Тетяна Прокопчук

Віце-президент

Американська торговельна палата в Україні

 

ПРЕМІУМ СПОНСОР

ПАРТНЕР

ПАРТНЕР ПОДАРУНКІВ

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ


Ініціатива Палати WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative) – це платформа для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних жінок-лідерів. Щомісяця учасниці WELDI зустрічаються на бізнес-сніданках, щоб удосконалювати свої навички у прийнятті рішень та управлінні командою, а також плекати свої таланти та фокусуватись на покращенні особистих навичок. Крім того, учасниці можуть обговорювати цікаві теми в Facebook-групі та отримувати тематичні email-повідомлення.

Ми пишаємося тим, що ініціатива WELDI вже об'єднала понад 400 керівниць високого рівня. Обіймаєте керуючу посаду в Компанії-члені Палати та маєте більше 5 років досвіду керування командою, але ще досі не приєдналися до нашої ініціативи? Долучайтеся вже сьогодні та не пропустіть унікальну можливість отримати нові ідеї, вміння, знання, які допоможуть покращити особисте та професійне життя. Також знаходьте нових ділових партнерів та друзів серед ділових жінок високого рівня. За детальною інформацією звертайтесь до Олександра Шпаковського, координатор з організації заходів.