Трансформація тревел-менеджмент індустрії України - виклики передчасності

demo

  • Дата
    17.12.2019
  • Час
    14:30
  • Місце
    Hilton Kyiv (бульвар Т. Шевченка, 30)


Для реєстрації переходьте за посиланням або зв'яжіться з Ольгою Козленко

Цього року наш семінар буде присвячений трансформаційним процесам, що відбуваються зараз як в тревел-менеджмент індустрії, так і в суспільстві в цілому. Цим ми продовжуємо тему фазового переходу, яку розпочав для нас Валерій Пекар минулого року. Такі трансформаційні процеси відбуваються у різних площинах і стосуються як перебудови в роботі з контентом, так і перебудови в роботі з платежами, а надто в організації селф-сервісу в багатьох питаннях і аспектах, та тотальної діджиталізації.

Для того, щоб не відставати і бути вигодонабувачами даної трансформації, необхідно змінюватися і нам самим: це стосується як тревел менеджмент компаній, так і подорожуючого бізнесу у тій частині тревел-менеджменту, що відбувається на стороні самого подорожуючого бізнесу.

Часто-густо ці процеси мають ознаки передчасності. Ми стикаємося з ними за певної незрілості і непристосованості до них, і підтримувати їх необхідно у форматі досить «інтесивної терапії», на кшталт такої, що проходять передчасно народжені діти, які поспішили з'явитися на світ. Тільки за таких обставин можливо забезпечити виживання і успішність цих інновацій в рамках наших з Вами бізнесів.

Тому на нашому заході ми присвятимо особливу увагу стратегічним підходам до впровадження змін – питанням проектного менеджменту та, зокрема, чендж-менеджменту.

Реєстрація:

Ви повинні увійти в систему, перш ніж зареєструватися на захід. Натисніть, щоб увійти

Серед наших видатних спікерів цього року – ідейні лідери в сферах проектного менеджменту та управління змінами:

Павло Каюк, Міжнародний Сертифікат IPMA(В), кандидат технічних наук, методолог, куратор та керівник 25 проектів в 5 галузях знань за останні 20 років. Власник та директор компанії ПП «Проект-Менеджмент Бізнес Консалтинг».

Ірина Чернишова, Certified Change Management Professional™ (by ACMP, USA), CEO "ChangeImpulse", Голова правління ACMP Ukraine.

А також організатори – Обрій Інк. та Turkish Airlines – розкажуть Вам про тренди тревел-менеджмент індустрії, а клієнт Обрій ГСК Україна поділиться найкращими практиками диджиталізації тревел-програми. Прийматиме даний захід готель Hilton Kyiv.

Участь у заході безкоштовна для клієнтів та потенційних клієнтів Обрій (реєстрація має бути підтверджена Обрієм), в рамках заходу включена соціальна ініціатива збору коштів на обладнання для передчасно народжених малюків.

Для отримання додаткової інформації про захід, спікерів, програму, соціальну ініціативу – будь ласка, перейдіть за посиланням на сайт заходу, на якому ви можете і зареєструватися.

Усі спікери виступатимуть українською або російською мовою, без надання перекладу.
Додати до календаря