Конкурс грантів в рамках Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»

demo

  • Дата
    31.03.2020


Проект USAID «Трансформація фінансового сектору» (USAID FST), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується компанією DAI Global LLC, запрошує зацікавлені організації взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки в рамках Щорічного оголошення про реалізацію програми (Оголошення).

Метою цього Оголошення є отримання заявок на фінансування в рамках грантової програми Проекту USAID FST.

Проект USAID FST запрошує до подання заявок потенційних партнерів, зацікавлених у здійсненні заходів, що сприятимуть досягненню цілей та завдань проекту у трансформації та стабілізації фінансового сектору України.

Проект USAID FST розглядатиме пропозиції, подані у відповідь на це Оголошення від таких видів організацій: офіційно зареєстрованих місцевих громадських організацій, асоціацій та суб’єктів господарювання приватного сектору та інших прибуткових та неприбуткових організацій.

Грантова підтримка надаватиметься проектам, спрямованим на:

  • сприяння більшому доступу споживачів та підприємств до фінансування;
  • покращення фінансового захисту та обізнаності споживачів фінансових послуг;
  • сприяння формуванню довіри до фінансових установ;
  • сприяння розробці та просуванню законодавчих реформ у фінансовому секторі, розкриттю фінансової інформації та фінансової прозорість;
  • підвищення рівню фінансової інклюзивності, допомагаючи постачальникам фінансових послуг у визначенні нових сегментів ринку, пропонуючи нові спеціалізовані продукти та впроваджуючи інновації.
Реєстрація:

Ви повинні увійти в систему, перш ніж зареєструватися на захід. Натисніть, щоб увійти

Зокрема, учасники конкурсу мають зробити акцент на заходах, що формують інституційну спроможність надання послуг, що стосуються реформування фінансового сектору:законодавча та регуляторна база, захист споживачів, фінансова інклюзія, фінансове посередництво, транзакції, сприяння підвищенню рівня користування фінансовими продуктами та послугами.

Сума одного гранту може становити від 10,000 до 100,000 доларів в гривневому еквіваленті.

Термін фінансування діяльності за рахунок гранту може становити до 12 місяців.

Прийом заявок по цьому Оголошенню буде відкритий протягом 6 місяців. Кінцевий термін подання концепцій: до 23:59 (за київським часом) 31 березня 2020 року.

Детальну інформацію щодо умов конкурсу та процедури подачі заявок можна знайти за посиланням https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-hrantiv-v-ramkah-proektu-usaid-transformatsiya-finansovoho-sektoru
Додати до календаря