Освітній семінар «Діджіталізація бізнес процесів. Як провести Cost Benefit Analysis»

demoЗахід було організовано спільно з компанією-членом LLC Kvinto Plus, Authorized DistributorMobileye, An Intel Company in Ukraine.
Жорстка конкуренція змушує компанії постійно покращувати і оптимізувати свої бізнес процеси. Digital продукти допомагають стандартизувати повторювані операції, надають дані і відкривають нові можливості менеджерам підвищувати ефективність своїх рішень. На прикладі технології Intel – комплексного інноваційного рішення з управління персоналу за кермом, безпекою та ефективністю корпоративного транспорту, основною digital складовою якого є AI, ADAS, SaaS, ми розглянули алгоритм оцінки доцільності впровадження digital інструментів.

Учасники мали нагоду дізнатися про:

  • AI & AVision для безпеки ваших співробітників за кермом
  • Як AI допомагає компаніям в роботі з персоналом
  • Human Capital, як оцифрувати безпеку і захистити співробітників за кермом за допомогою рішення ADAS Mobileye & AI + Telematics
  • Great Data. На прикладі рішення Fleetsafe. Що потрібно менеджерам, щоб управляти співробітниками і процесами
  • 5 в 1: Відбір, оцінка, аналіз, навчання і мотивація співробітників за кермом
  • Safety – the state of Mind. Як створити нові корпоративні стандарти з безпеки і впровадити їх в корпоративну культуру
  • Cost Benefit Analysis

 

Доповідач:

Ірина Шевчук, МВА, DBA Candidate, Chief Strategy Officer, Ltd. Kvinto Plus, Authorized Distributor Mobileye, An Intel Company, in Ukraine, Board Advisor зі стратегічного розвитку, Corporate Governance Systems, Change Management Strategy. 20 річний досвід управління в ролі CEO, CFO, CSO, CGO, Founder та Board Advisor в українських і міжнародних компаніях / проектах в сегменті В2В.

 

 

Захід було організовано спільно з: