#ЩедрийВівторок

demo#ЩедрийВівторок – це Всеукраїнський день добрих справ, який є частиною глобального міжнародного руху #GivingTuesday.

Цього року #ЩедрийВівторок відбудеться 3 грудня.

Ідея #GivingTuesday, що в Україні носить назву #ЩедрийВівторок, з’явилася 2012 року в США і набула поширення у понад 150 країнах світу. У вівторок, після Дня подяки, мільйони учасників ініціативи проводять найрізноманітніші акції на користь благодійних організацій і розповідають про це у соціальних мережах.

До ініціативи приєдналися відомі актори, музиканти, політики, а також понад 300 тисяч комерційних і некомерційних організацій з усього світу. Це відкрита платформа для співпраці некомерційного сектора, бізнесу, ЗМІ та місцевих громад.

  • Будь-хто та будь-де може взяти участь та зробити внесок у благодійність так, як вважає за потрібне. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо того, як робити добрі справи.
  • Кожен акт благодійності має значення, а кожен учасник має ще більше значення, особливо коли ми діємо разом. #ЩедрийВівторок об’єднує людей усіх національностей, релігій та соціального статусу.
  • У кожного є можливість поділитися. Ви можете поділитися часом та досвідом, пожертвувати великі чи маленькі гроші, просто зробити добру справу: допомогти продуктами, одягом, чи навіть обійняти людину, якій потрібно ваше тепло.
  • Ми запрошуємо до участі всі організації: школи, некомерційні організації, малі підприємства та великі корпорації тощо. Будь-яка організація може долучитися до ініціативи.
Реєстрація:

Ви повинні увійти в систему, перш ніж зареєструватися на захід. Натисніть, щоб увійти

Реєструйся на нашому сайті та ставай частиною Щедрого Вівторка - https://givingtuesday.org.ua.

Добро об’єднує, тому має звучати голосно. Тільки так ми змінимо світ

Контакти:

тел: +380 068 335 85 85

Email: info@givingtuesday.org.ua
Додати до календаря