TaxConnectionsDay-2019

demoПлатформа комунікацій "TaxConnectionsDay-2019" відбудеться у м.Києві 31 жовтня

АСС виступає партнером даного заходу та  запрошує своїх членів прийняти участь у податковому форумі "TaxConnectionsDay-2019", який відбудеться 31 жовтня 2019 року у м. Києві.

Ціль – підтримка професійного розвитку

Захід проводиться вже вдруге і планує звести в одному просторі найкращих експертів з питань оподаткування. Основна ідея - дати учасникам максимальну кількість чітких практичних рекомендацій, інсайтів та рішень, що в результаті стане потужним поштовхом для їх професійного розвитку.

Сайт заходу знаходиться за посиланням:  http://taxcday.buhgazeta.com.ua/

Про формат

За словами лідера проектної команди заходу, Петра Кричуна, - к.е.н., МВА, CFO групи компаній, Президента ФПБАУ, знаного фахівця з питань оподаткування та бухгалтерського обліку, - цього разу організатори спробують реалізувати новий формат івенту - потокові виступи експертів протягом цілого дня.

Організатором виступило #CommunityofExpertsandBusinessProfessionals - спільнота експертів та професіоналів бізнесу, створена за ініціативою групою фахівців у грудні 2018 року. Це відкрите співтовариство для професіоналів і експертів в бізнесі, податки, обліку, аудиті, право, фінансах, менеджменті і бізнес-адміністрування, а також в IT, маркетингу, SMM, продажах, HR, проектному менеджменті, інвестуванні, підприємництві тощо.

Кому буде корисно відвідати цей захід?

На думку організаторів йдеться про зрілих, зацікавлених у розвитку та пошуку професійних відповідей на теми оподаткування фахівців. Тих, хто відчуває потребу у тому, щоб бути учасником професійної спільноти, спілкуватися із соратниками та будувати свою професійну мережу контактів та підтримки. Тож до участі запрошуються фінансові директори та головні бухгалтери, юристи та адвокати, які спеціалізуються на темі заходу, такс-менеджери, аудитори, податкові консультанти, управлінці, підприємці, бізнесмени та інші спеціалісти, не байдужі до оподаткування в Україні.

Про що говоритимуть на TaxConnectionsDay-2019?

Усього програмою передбачено біля 25 виступів відомих в Україні експертів на різноманітну податкову тематику - від перспективи реформування податкової системи України, до реальних практичних кейсів, дослідження сучасної практики адміністрування податків в Україні та тенденцій в міжнародному оподаткування та оптимізацій.

Більше інформації про захід:

http://taxcday.buhgazeta.com.ua/ 

сторінка у Фейсбуці:

https://www.facebook.com/events/879435619058196