Retail & Development Business Awards 2019

demo

  • Дата
    20.09.2019
  • Час
    19:00
  • Місце
    КВЦ Парковий (Паркова дорога, 16-А)
  • Контактна особа


Асоціація рітейлерів України запрошує на урочисту церемонію, на якій будуть нагороджені найуспішніші компанії рітейлу та девелопменту країни — Retail & Development Business Awards 2019. Захід відбудеться 20 вересня c 19:00 до 23:30 у Києві в КВЦ Парковий (Паркова дорога, 16-А).

Серед вже зареєстрованих гостей RDBAwards 2019 представники Ашан, Multiplex, LC Waikiki, ARGO, Алло, Kasta, Золотий Вік, Leroy Merlin, JYSK, Фокстрот, Eldorado, Космо, Антошка, Zarina, VOVK, Arricano, UTG, Colliers, ТРЦ і БЦ Retroville, МФК Gulliver, Lavina Mall, Gorodok Gallery, Люксоптика, Yves Rocher, USUPSO, АГРОМАТ, SMYK, Budhouse Group та інших компаній.

Компаніям сфери рітейлу, визнаним кращими учасниками та експертами ринку, вручається нагорода «Рітейлер року» в 14-ти номінаціях, ще в 7-ти номінаціях за перемогу змагатимуться найбільші інтернет-магазини. Особливий приз вручається самій успішній людині зі сфери роздрібної торгівлі, а також (вперше в цьому році) зі сфери електронної комерції: «Персона року в рітейлі» і «Персона року в e-commerce».

Торгові центри, визнані за результатами опитування учасників та експертів ринку кращими в одній з 8 номінацій, отримують нагороду «Кращий ТРЦ»/Shopping Centre Awards». Оцінюються і нагороджуються торгово-розважальні центри орендною площею понад 10 000 кв. м, відкриті не пізніше 01.01.19 року. Особливий приз вручається найуспішнішій людині зі сфери девелопменту торгової нерухомості: «Персона року в девелопменті».

Детальніше про захід за посиланням - https://rau.ua/rdba/

Контакти з питань реєстрації:

Олеся Кобцева - Client manager +38 050 313 74 53 / o.kobceva@rau.ua