Бізнес-сніданок WELDI «Секрети довголіття: генетика vs спосіб життя»

demoУчасть тільки за запрошенням.

*Захід лише для учасниць WELDI.

За детальною інформацією звертайтеся до Ірини Калмикової, лідера проектів з організації заходів.
Людство завжди прагнуло розгадати таємницю довголіття та вічної молодості. Середньовічні алхіміки годинами шукали філософський камінь, а лікарі змішували різні трави та зілля, сподіваючись отримати бажаний еліксир молодості. Незважаючи на те, що сучасна індустрія здоров'я та краси пропонує нам багато варіантів для уповільнення старіння, важко визначити, що насправді є ефективним, а що ні. Наш спікер Олександр Коляда, генетик, розповість не тільки про процес старіння з наукової точки зору, але й про те, як жити довго та зберегти молодість і красу протягом багатьох років.

Учасниці матимуть чудову нагоду дізнатися про роль генів у процесах старіння, фізіологічні маркери віку, дієту MIND та чи є дієвими програми детокс та антіейдж.

Доповідач:

Олександр Коляда, генетик, геронтолог.

Пан Коляда є співзасновником і науковим директором генетичної лабораторії DIAGEN. Він входить до числа 30 найкращих молодих вчених України. Спеціалізується на генетиці людини, маркерах старіння, молекулярній біології та епігенетиці.

 

ПРЕМІУМ СПОНСОР

ПАРТНЕР


Ініціатива Палати WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative) – це платформа для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних жінок-лідерів. Щомісяця учасниці WELDI зустрічаються на бізнес-сніданках, щоб удосконалювати свої навички у прийнятті рішень та управлінні командою, а також плекати свої таланти та фокусуватись на покращенні особистих навичок. Крім того, учасниці можуть обговорювати цікаві теми в Facebook-групі та отримувати тематичні email-повідомлення.

Ми пишаємося тим, що ініціатива WELDI вже об'єднала понад 400 керівниць високого рівня. Обіймаєте керуючу посаду в Компанії-члені Палати та маєте більше 5 років досвіду керування командою, але ще досі не приєдналися до нашої ініціативи? Долучайтеся вже сьогодні та не пропустіть унікальну можливість отримати нові ідеї, вміння, знання, які допоможуть покращити особисте та професійне життя. Також знаходьте нових ділових партнерів та друзів серед ділових жінок високого рівня. За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Калмикової, лідера проектів з організації заходів.