Захід «Бізнес в США: Інструменти розвитку українських компаній»

demoЗахід було організовано спільно з компанією-членом SP Advisors та Американською комерційною службою (Посольство США в Україні).
Під час заходу учасники мали можливість почути про реальний досвід надання допомоги українським компаніям у розширенні експорту до США, початку роботи в США з використанням американської правової та банківської системи та захисту активів в Україні. Спікери поділились можливими шляхами для для залучення фінансування через агенції США для українських підприємств, які експортують до Сполучених Штатів. Крім того, запрошені доповідачі від SP Advisors розказали про продукти та послуги, які їхня компанія може запропонувати українським підприємствам, особливо в сферах сільського господарства та морських перевезень.

Спікери заходу:

Нік Піацца, Генеральний директор, SP Advisors

Тема: «Можливі джерела фінансування та варіанти виходу на міжнародний ринок для українських виробників»

 

Олександр Яременко, Директор юридичного департаменту, SP Advisors

Тема: «Переваги реєстрації компанії та відкриття банківського рахунку в США»

 

Олександр Цапін, Інвестиційний банкінг, SP Advisors

Тема: «Залучення іноземного фінансування та підготовка компанії»

 

Олег Кравченко, Голова Правління, СК «Еталон»

Тема: «Страхування – як інструмент захисту бізнесу та інвестицій»

 

Про компанію SP Advisors:

Інвестиційна компанія SP Advisors заснована у 2011 році. Компанія надає інвестиційно-банківські послуги в Україні та інших країнах Східної Європи та має багаторічний досвід роботи у цьому регіоні. SP Advisors активно співпрацює з українськими та іноземними партнерами, включаючи міжнародні інвестиційні банки, юридичні, консалтингові та аудиторські компанії. Команда SP Advisors працює за принципом «єдиного вікна», пропонуючи клієнтам інструменти акціонерного та боргового фінансування, а також консультації з корпоративних фінансів. Більше інформації про компанію за посиланням www.spadvisors.eu.

 

ПАРТНЕРИ