Бізнес-сніданок WELDI «Тонке мистецтво управління фінансами»

demoІнвестування та управління фінансами – це мистецтво, незалежно від того, про яку сферу йдеться: бізнес, макрофінансування або ж державні витрати.

Інвестування у ринки, які розвиваються, є доволі ризикованим, проте в майбутньому може принести нові можливості та обов'язки. Інвестор повинен мати не лише фінансові ресурси, а й стратегічне бачення їх застосування для досягнення амбітних цілей. Тож під час бізнес-сніданку WELDI учасниці дізнались, в чому ж секрет інвестування від успішних жінок-лідерів.
Доповідачі:

Сату Кахконен, директор у справах України, Білорусі та Молдови, Світовий Банк.

Пані Кахконен здійснює нагляд за програмою Банку в трьох країнах і веде діалог з питань політики з урядовими посадовцями, громадянським суспільством та іншими партнерами з липня 2016 року.

 

Саіда Джарболова, CEO, Голова правління, ING Bank Україна.

Саіда розпочала свою фінансову кар'єру в 1995 році. У 2006 Саіда Джарболова очолила представництво ING Bank у Казахстані та в 2018 прийняла пропозицію стати головою ING Bank Україна.

 

Оксана Маркарова, Міністр фінансів.

З 1998 по 1999 рік та з 2001 по 2003 рік Оксана займала посади Радника з економічної політики та Менеджера з зовнішніх та корпоративних зв’язків в американському фонді прямих інвестицій Western NIS Enterprise Fund (тепер в управлінні Horizon Capital). В 2000 році Оксана Маркарова проходила практику в Світовому банку в Сполучених Штатах. За ініціативи пані Маркарової Міністерство створило найбільший портал відкритих даних у секторі публічних фінансів єДата.

 

Олена Волошина, Керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні.

Координуючи  діяльності IFC в Україні, пані Волошина відповідає за залучення інвестицій та здійснює нагляд над існуючими інвестиційними проектами. Пані Волошина також активно долучена до роботи консультативних проектів, які здійснюються IFC в Україні. Пані Волошина розпочала свою кар’єру в IFC у 1992 році, з моменту здійснення перших операцій в Україні. Робота в корпорації надала їй можливість отримати значний консультативний досвід з питань приватизації та інвестицій.

 

Модератор:

Тетяна Прокопчук

Віце-президент

Американська торговельна палата в Україні

 

ПРЕМІУМ СПОНСОР

ПАРТНЕР


Ініціатива Палати WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative) – це платформа для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних жінок-лідерів. Щомісяця учасниці WELDI зустрічаються на бізнес-сніданках, щоб удосконалювати свої навички у прийнятті рішень та управлінні командою, а також плекати свої таланти та фокусуватись на покращенні особистих навичок. Крім того, учасниці можуть обговорювати цікаві теми в Facebook-групі та отримувати тематичні email-повідомлення.

Ми пишаємося тим, що ініціатива WELDI вже об'єднала понад 400 керівниць високого рівня. Обіймаєте керуючу посаду в Компанії-члені Палати та маєте більше 5 років досвіду керування командою, але ще досі не приєдналися до нашої ініціативи? Долучайтеся вже сьогодні та не пропустіть унікальну можливість отримати нові ідеї, вміння, знання, які допоможуть покращити особисте та професійне життя. Також знаходьте нових ділових партнерів та друзів серед ділових жінок високого рівня. За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Калмикової, лідера проектів з організації заходів.