Освітній семінар «Обшуки та дії правоохоронців: як може допомогти вашому бізнесу Рада бізнес-омбудсмена?»

demoЗахід було організовано спільно з Радою бізнес-омбудсмена.
Зловживання з боку правоохоронців – болюче питання для українського бізнесу. Об'єктом обшуку може стати будь-який бізнес в Україні. Це біля 81 тисяч компаній з кількістю співробітників від 20 до 200. Близько 15% скарг, які Рада бізнес-омбудсмена отримала за 4 роки своєї роботи, стосуються саме дій правоохоронців. На семінарі інспектори поділились досвідом, як використовувати можливості Ради бізнес-омбудсмена, щоб захистити свій бізнес від незаконних дій правоохоронців.

Зокрема, ми говорили про:

  • Інструменти, які використовує Рада при роботі з правоохоронцями
  • Яких вимог при поданні скарги слід дотримуватись компанії, щоб вирішити проблему якнайшвидше?
  • Статистика, системні проблеми та результати у роботі з правоохоронцями за 4 роки
  • Невиконання судових рішень правоохоронцями: що робити, якщо проблема торкнулася вашого бізнесу?
  • Нормативне регулювання обліку та зберігання майна, вилученого за результатами обшуків: як вам може допомогти Рада?

 

Спікери:

Олексій Співак, інспектор Ради бізнес-омбудсмена. Олексій є експертом у сфері кримінального та адміністративного права та процесу, податкового та митного законодавства. Cпеціалізується на кримінальних провадженнях з економічних злочинів. Також Олексій є співавтором системного звіту Ради бізнес-омбудсмена «Зловживання повноваженнями з боку правоохоронних органів у їх стосунках з бізнесом». У Раді бізнес-омбудсмена Олексій відповідає за проведення зустрічей експертної групи з Генеральною прокуратурою України та моніторинг виконання Закону «МаскиШоуСтоп».

 

Андрій Боднарчук, інспектор, Ради бізнес-омбудсмена. Андрій є експертом у сфері кримінального та адміністративного права і процесу. Має значний досвід представництва інтересів бізнесу у податкових спорах. У Раді Бізнес-омбудсмена Андрій відповідає за підготовку та проведення експертних груп із ГСУ Національної поліції України та ГСУ ФР ДФС України. На розгляд таких експертних груп виносяться найбільш складні та багатоепізодні скарги на дії правоохоронних органів, які надходять від підприємців на адресу Ради бізнес-омбудсмена.

 

Захід було організовано спільно з: