Освітній семінар «Не будь в 90-х, працюй за сучасними правилами: як CEO оцінити бізнес-партнера»

demoЗахід було організовано спільно з компанією-членом YouControl.
Співпраця із зовнішніми партнерами, з якими ви вирішили вести справи, може як позитивно, так і негативно вплинути на ваш бізнес та успіх. Експерти компанії YouControl розкрили основні фактори, які варто враховувати при оцінці ділового партнера.

Зокрема, ми говорили про:

  • Де шукати інформацію про компанію?
  • На який аспект звертати увагу при співпраці?
  • Як відмовляти в співпраці?
  • Як співпрацювати з монополістами?
  • Як виглядає твоя компанія?

 

Після кожної теоритичної частини учасники розбирали практичні завдання.

Спікери:

Данило Глоба, заступник директора з правових питань, YouControl, радник Голови «Асоціації третейського судочинства України», член громадської ради Мінюсту і Мінфіну, член робочих груп 5+ законопроектів, адвокат, має 15 років практичної роботи в юридичній галузі. 
Павло Верхняцький, засновник і генеральний директор, COSA. Павло зібрав команду висококваліфікованих системних аналітиків, які зараз формують стрижень COSA. Павло займається дослідженням регіональних ризиків у пострадянських країнах та інших іноземних державах, проводить комплексні репутаційні. Павло представляє COSA у Етичному Комітеті Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC). 
Олексій Резніков, партнер, ASTERS. Олексій спеціалізується на альтернативному вирішенні спорів, понад 20 років обіймає посади партнера у провідних юридичних фірмах України. Олексій представляє інтереси клієнтів у Верховному Суді України, Вищому господарському суді України, Вищому адміністративному суді України, а також у Спортивному арбітражному суді в Лозанні.

 

Захід було організовано спільно з: