Бізнес-сніданок WELDI «GRL PWR: Успіху досягає той, хто його прагне»

demo«Я ніколи не мріяла про успіх. Я працювала заради нього», – колись сказала Есте Лаудер, американська бізнес-вумен, засновниця власної косметичної компанї, яка досі носить її ім'я. У 1998 році Лаудер була єдиною жінкою у списку журналу Time «20 найвпливовіших бізнес-геніїв 20 століття». З того часу жіноче лідерство продовжує розвиватися у всьому світі. На цьому Бізнес-сніданку WELDI «GRL PWR: Успіху досягає той, хто його прагне», ми обговорили, як реалізують свій потенціал жінки-лідери в Україні.
Учасниці WELDI мали чудову нагоду познайомтись з молодими успішними жінками з різних галузей, які поділились власними історіями. Вони зосередились на тому, як досягти успіху та подолати страх перед відповідальністю, а також як розвивати власну особистість.

 

Спікери:

Крісті Енн Хофланд, директор, Американський Дім Київ.

Крісті Енн експерт з громадської дипломатії та залучення громад, яка працювала над становленням Американського Дому в Києві – провідного центру американських освітніх, культурних та інформаційних програм в Україні.

 

Євгенія Піддубна, старший директор із корпоративних відносин, Carlsberg Ukraine

Євгенія розпочала свою кар'єру у 2008 році в якості журналіста. Згодом продовжила працювати координатором східноєвропейських проектів у Данії, а через деякий час стала менеджером Комітету з питань харчової промисловості AmCham Ukraine.

 

Альона Невмержицька, комерційний директор, Kyiv Post

Альона співпрацює з міжнародними компаніями, керівниками та представниками уряду з метою розвитку та зростання бізнесу. Вона активно бере участь в організації проектів видання, таких як бізнес-зустрічі CEO, Tiger Conference, включно з премією «Топ 30 молодше 30».

 

Юлія Завалішина, директор зі зв'язків з державними органами регіону СНД та Південно-Східної Європи, Visa Inc.

Юлія розпочала свою професійну кар'єру у 2004 році. З того часу вона працювала у Міністерстві економіки України, Міністерстві охорони навколишнього природного середовища України та Shell Ukraine.

 

Модератор:

Тетяна Прокопчук

Віце-президент

Американська торговельна палата в Україні.

 

 

ПРЕМІУМ СПОНСОР


Ініціатива Палати WELDI (Women's Executives Leadership Development Initiative) – це платформа для нетворкінгу та розвитку успішних, цілеспрямованих, сучасних жінок-лідерів. Щомісяця учасниці WELDI зустрічаються на бізнес-сніданках, щоб удосконалювати свої навички у прийнятті рішень та управлінні командою, а також плекати свої таланти та фокусуватись на покращенні особистих навичок. Крім того, учасниці можуть обговорювати цікаві теми в Facebook-групі та отримувати тематичні email-повідомлення.

Ми пишаємося тим, що ініціатива WELDI вже об'єднала понад 400 керівниць високого рівня. Обіймаєте керуючу посаду в Компанії-члені Палати та маєте більше 5 років досвіду керування командою, але ще досі не приєдналися до нашої ініціативи? Долучайтеся вже сьогодні та не пропустіть унікальну можливість отримати нові ідеї, вміння, знання, які допоможуть покращити особисте та професійне життя. Також знаходьте нових ділових партнерів та друзів серед ділових жінок високого рівня. За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Калмикової, лідера проектів з організації заходів.