Сесія Chamber Friday University «Особиста ефективність у досягненні спільних цілей»

demoЧи запитували ви себе коли-небудь, як бути більш ефективними на роботі та в повсякденному житті? Які навички допомогли б вам краще виконувати свої обов'язки? Які компетенції треба розвивати, щоб досягти кращих результатів? Наша особиста ефективність залежить від нашого емоційного інтелекту, а також від вміння вирішувати проблеми та креативність.
Учасники мали нагоду взяти участь у одній з найкращих бізнес-симуляцій, розроблену компанією ASCENDIS, яка називається «Підкорення Евересту» та обговорити «Особисту ефективність у досягненні спільних цілей». Під час цього практичного заходу, учасникам потрібно було покорити світову вершину в контексті VUCA світу, недостатньої кількості ресурсів, жорстких дедлайнів, можливостей та загроз, конкуренції, необхідності приймати рішення швидко, тиску часу, тривоги, фізичних обмежень та іншого.

 

Спікер:

Маріус Опріс
Партнер, Ascendis. Маріус має більше сімнадцяти років досвіду роботи у підприємництві, мультинаціональних компаніях та консалтингу. Маріус розпочав тренінгову діяльність у 2004 році та долучився до більше, ніж 15 організаційних трансформацій в Румунії. Пан Опріс провів тренінги для 10 000 учасників. Він має великий досвід консалтингу у сферах телекомунікацій, енергетиці, фармацевтиці, автомобільній та рітейлі.

 

ОСВІТНІЙ ПАРТНЕР


Chamber Friday University – це серія практичних семінарів, тривалістю півдня, спрямованих на огляд різноманітних тем, які допоможуть вам у персональному та професійному розвитку. На інтерактивних воркшопах будуть використовуватись різноманітні види контенту, такі як відео, демонстрації, лекції, дискусії.