Практичний семінар Chamber Friday University «Емоційний інтелект – головний принцип у розвитку лідерських навичок»

demoБажаєте дізнатися, що таке Емоційний інтелект? Як визначити власний рівень та розвивати самоусвідомлення, саморегулювання, мотивацію, співчуття та соціальні навички? На цій сесії Chamber Friday University ми обговорювали «Емоційний інтелект – головний принцип у розвитку лідерських навичок».
Згідно досліджень, емоційний інтелект вдвічі важливіший за рівень IQ та професійні здібності в роботі. На найвищому рівні управління, емоційний інтелект, на 90% відрізняє кращих від решти. Учасники мали можливість отримати корисну інформацію від експертів Ascendis Consulting, а також дізнатися про інструмент «BLUE EQ».

 

Спікер:

Маріус Опріс, партнер, Ascendis. Маріус має більше сімнадцяти років досвіду роботи у підприємництві, мультинаціональних компаніях та консалтингу. Маріус розпочав тренінгову діяльність у 2004 році та долучився до більше, ніж 15 організаційних трансформацій в Румунії. Пан Опріс провів тренінги для 10 000 учасників. Він має великий досвід консалтингу у сферах телекомунікацій, енергетиці, фармацевтиці, автомобільній та рітейлі.

 

 

Захід проходитив за підтримки компанії-члена Палати Ascendis.

Chamber Friday University – це серія практичних семінарів, тривалістю півдня, спрямованих на огляд різноманітних тем, які допоможуть вам у персональному та професійному розвитку. На інтерактивних воркшопах будуть використовуватись різноманітні види контенту, такі як відео, демонстрації, лекції, дискусії.

 

ПАРТНЕРИ