Інтерактивний семінар TaxHUB 5.0 «Світові та локальні податкові тенденції, які обумовлюють необхідність трансформації бізнесу»

demoВ останній час спостерігаються динамічні зміни у міжнародному та вітчизняному законодавствах щодо підходів визначання ведення бізнесу з точки зору податкової прозорості та справедливості. Міжнародна спільнота, в особі Міжнародної групи з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей (ФАТФ) та Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), розробляє та покращує стандарти належного ведення бізнесу та його оподаткування, а більшість країн світу їх поступово імплементують у своє законодавство.
У 2018 році в Україні також розпочалась активна робота з підготовки приведення національного законодавства у відповідність до вимог міжнародних податкових стандартів. Всі ці ініціативи змушують бізнес трансформуватися та адаптуватися до вимог сьогодення.

Під час семінару спеціалісти компанії Deloitte зосередились на таких питаннях:

  • Ключові чинники впливу на податкове планування
  • Зниження конфіденційності у світі
  • Боротьба із відмиванням коштів та ухиленням від оподаткування
  • Підвищення вимог до економічної «сутності» компаній
  • Деофшорізація в Україні та очікувані зміни

 

Учасники мали нагоду детально проаналізувати світові та локальні податкові тенденції, що є драйверами трансформацій для українських компаній, а також поговорити про те, яких саме змін очікувати бізнесу і як можна підготуватись до нових «правил гри».

 

Спікери від Deloitte:

Наталія Ульянова, партнер, податково-юридичний департамент, керівник практики комплексних трансформацій бізнесу Deloitte в Україні. Наталія є носієм 16-річної експертизи у сфері міжнародного оподаткування, міжнародного структурування, захисту активів та супроводження інвестиційних угод. Наталія визнаний експерт у сфері реформи оподаткування та є частим спікером конференцій та автором статей.

Катерина Грабовик, старший менеджер, податково-юридичний департамент. Володіє більш ніж 9-річним досвідом юридичної практики в Україні, консультує українських та міжнародних клієнтів з питань міжнародного податкового планування, структурування міжнародних бізнес-операцій, реалізації IT проектів, а також захисту прав інтелектуальної власності.

 

Семінар було організовано спільно з:

demo