Проект Закону №7010 щодо «Єдиного вікна» прийнято Парламентом у другому читанні

Американська торговельна палата в Україні вітає прийняття проекту Закону №7010 «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо запровадження механізму «єдиного вікна» та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України» у другому читанні Верховною Радою України. Прийняття довгоочікуваного законопроекту в цілому законодавчо врегульовує взаємодію митних органів та інших державних органів та учасників транскордонної торгівлі за допомогою системи «єдине вікно».

Члени Палати підтримували запуск системи «єдине вікно» з 2016 року та вважають, що її ефективна реалізація допоможе скоротити витрати на ведення бізнесу в Україні, значно прискорить зовнішньоекономічну діяльність, зробить роботу державних органів прозорою та покращить загальний діловий клімат в Україні.

Ми хотіли б подякувати всім членам Американської торговельної палати в Україні, які активно брали участь у процесі адвокації, за їх внесок.

Експерти компаній-членів Палати продовжать роботу над подальшим вдосконаленням системи «єдине вікно» та процедур митного оформлення в Україні.