Верховна Рада України прийняла проект Закону №7066 «Про приватизацію державного майна»

Американська торгівельна палата в Україні вітає прийняття Верховною Радою України проекту Закону №7066 «Про приватизацію державного майна»,  який покликаний запровадити прозорі правила приватизації державного майна в Україні. Законопроект консолідує норми 7 законодавчих актів в один закон з основною метою – спрощення процесу приватизації за рахунок спрощення класифікації об'єктів приватизації - поділу на об'єкти малої та великої приватизації. До групи малої приватизації потрапляють об'єкти нерухомості, невеликі підприємства, а до групи великої приватизації входять об'єкти, активи яких перевищують 250 млн грн. 

 Реформування сектору державних підприємств є одним із пріоритетів Американської торгівельної палати в Україні, як окреслено 5 Кроками для сталого відновлення економіки України, які розробили експерти Палати. Важливість питання приватизації та пов’язаних з ним аспектів зумовлена також і зобов’язаннями України згідно з Меморандумом з Міжнародним валютним фондом.

Палата вітає рішення народних депутатів Верховної Ради України та підтримує цей важливий крок до прозорої приватизації  та залученню інвестицій в економіку України.