Кабінет Міністрів України удосконалив процедуру контролю скидання баластних вод

Експерти Комітету Палати з питань інфраструктури протягом тривалого часу наголошували на недосконалості процедури здійснення морськими екологічними інспекціями Державної екологічної інспекції контролю скидання баластних вод, які містять забруднюючі речовини, під час перебування суден у внутрішніх водах України, та наполягали на приведенні процедури здійснення екологічного контролю скидання баластних вод у відповідність до вимог Митного кодексу України, а саме виключення контролю скидання баластних вод.

Згадане рішення було закріплене в комплексній постанові, ініційованій Міністерством економічного розвитку і торгівлі та прийнятій на засіданні Уряду 27 березня. Мета постанови полягає у спрощенні умов ведення бізнесу в Україні та поліпшенні позицій України в міжнародному рейтингу Doing Business.

Американська торговельна палата в Україні вітає цей крок Уряду, що покликаний зменшити корупційні ризики в екологічній сфері, та очікує на опублікування тексту постанови на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України.