У фокусі: Питання кібербезпеки з представниками Міністерства інформаційної політики

demo

Порядок денний:

14 липня відбулося засідання Робочої групи з питань прав інтелектуальної власності, яке було присвячено обговоренню законодавчих ініціатив у сфері кібербезпеки України. Порядок денний включав обговорення Концепції з інформаційної безпеки, що розробляється при Міністерстві інформаційної політики. Для огляду презентації, просило перейти за посиланням

Учасники зустрічі обговорили критерії щодо визначення сталого розвитку національного інформаційного простору та контенту даного простору. Також, члени Палати домовилися про включення представників у сфері захисту прав людини в групу експертів, яка займається розробкою концепції під егідою Міністерства інформаційної політики України. 

Представники від Державної Служби спеціального зв’язку та захисту інформації України також взяли участь в засіданні. Позиція даного державного органу щодо концепції полягає в тому, що система захисту інформаційного простору повинна вдосконалюватися із залученням усіх можливих сторін до цього процесу. 

Учасники засідання домовилися зібрати та надати коментарі до концепції та презентації, внаслідок чого буде організоване наступне засідання з цього питання.