Засідання Комітету Палати з питань митної політики за участю Іванюка Михайла Миколайовича, директора Департаменту адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання Державної фіскальної служби України

demo

Порядок денний:

27 листопада 2015 року було проведено засідання Комітету Палати з питань митної політики за участі представників Державної фіскальної служби України: Мальнова Валерія Сергійовича, заступника директора Департаменту адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання та Кіркевич Ольги Іванівни, заступника начальника управління митної вартості - начальник відділу забезпечення ціновою інформацією Департаменту адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання. Захід був присвячений обговоренню практичних питань, пов’язаних з митною вартістю товарів та останніх змін у законодавстві, а також планів у зазначеній сфері. 

Відкриваючи захід, Тетяна Прокопчук, віце-президент Палати з питань стратегічного розвитку, подякувала представникам ДФС за їх співпрацю з Палатою в митних питаннях, зокрема, щодо питання митної вартості. 

На початку зустрічі представники ДФС зробили презентацію щодо прийняття постанови КМУ №724 (введення «середніх цін» в митній автоматизованій системі управління ризиками) та її вплив на процеси митного оформлення. З боку Палати цю панель модерувала Оксана Дрозач, PwC, співголова Комітету Палати з питань митної політики. 

Антон Мельник, EY, голова Робочої групи Палати з питань зовнішньої торгівлі, модерував подальшу дискусію щодо практичних питань щодо митної вартості товарів і пов'язаних з ними питань від бізнес-спільноти, на які надали відповіді представники ДФС. 

За результатами зустрічі було погоджено наступне: 

  • розробити та надати ДФС практичні рекомендації Палати щодо поліпшення аналізу ризиків та контролю над митною вартістю;
  • організувати та провести зустріч членів Палати з представниками ДФС з метою обговорення аналізу ризиків та питань управління ризиками в рамках ДФС для впорядкування митного оформлення та виявлення невідповідностей;
  • організувати та провести зустріч членів Палати з представниками ДФС стосовно практичної імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також очікуваних змін.